OMÜ Mezunlar Günü Hakkında

Yazar: harun.bagci | Tarih: 6 Eylül 2022

Sevgili OMÜ Mezunları,

Geleneksel olarak düzenlenen OMÜ Mezunlar Günü kutlamalarının 16 Eylül 2022 tarihinde tüm gün sürecek olan çeşitli etkinliklerle gerçekleştirileceğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyarız. Kuruluşumuzdan bu güne tüm mezunlarımızı “OMÜ Mezunlar Günü 2022” için kampüsümüze davet ediyoruz.

2020 ve 2021 yıllarında COVID-19 pandemisi nedeniyle yüz yüze etkinliklerin iptal edilmesi sonucu OMÜ Mezunlar Günü etkinliği gerçekleştirilememişti. Pandeminin etkisini yitirmeye başladığı bu günlerde Mezunlarımız ile tekrar buluşmak ve bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. Sizleri de bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

Programa katılım için OMÜ Mezunlar Günü 2022 Katılım Formu bağlantısını tıklamanızı ve başvurunuzu 13 Eylül 2022 tarihine kadar tamamlamanızı rica ederiz.

Bu yıl, Mezunlar Gününde önlisans, lisans ve lisansüstü tüm mezunlarımızı aramızda görmeyi umuyoruz.

Program içeriği ile ilgili tüm bilgileri OMÜ Mezunlar Koordinatörlüğü (https://mezun.omu.edu.tr/tr) adresinden ulaşabilirsiniz. OMÜ ve OMÜ Mezunlar Koordinatörlüğü kurumsal sosyal medya hesaplarını takip edebilir, Mezun Bilgi Sistemine (https://mbs.omu.edu.tr/users/sign_up) üye olabilirsiniz.

Sizleri OMÜ’de tekrar ağırlayacağımızdan dolayı çok mutluyuz ve sizi kampüste görmek için sabırsızlanıyoruz!

OMÜ Mezunlar Koordinatörlüğü